Фотоелектичество. Сонячний парк потужністю 80 мегават в Криму.

Fotoelektichestvo. Sonyachniy park potujnіstyu 80 megavat v Krimu.Activ Solar (Відень) оголосила про початок будівництва сонячного парку потужністю 80 мегават в Криму біля містечка Охотникове. Це буде найбільший на даний момент побудований в Україні сонячний парк . А також це буде найбільша в світі фотогальванічна установка, як заявляє сама Activ Solar.

Проект розбитий на чотири фази, кожна фаза передбачає будівництво об’єкта потужністю 20 мегават. Перша фаза підійшла до кінця, і парк підключився до загальної мережі електроживлення.  Робота над другою фазою повинна початися в найближчі тижні. Будівництво третьої і четвертої фази також відбудеться цього року.

Проект такого масштабу є поворотним пунктом для всієї сонячної енергетики Європи та підтверджує статус України як майбутнього виробника енергії, отриманої з поновлюваних джерел . Особливу увагу слід звернути на швидкість будівництва.  Представники Activ Solar стверджують, що на основі їхнього досвіду на даний момент вони здатні інсталювати техніку на 1 мегават енергії за день. Це особливо примітно для щойно виниклого ринку Україні.Fotoelektichestvo. Sonyachniy park potujnіstyu 80 megavat v Krimu.
Цей проект особливо важливий для мешканців півострова Крим, оскільки всю енергію вони отримують з материка, а це, насамперед, атомна енергія.

Fotoelektichestvo. Sonyachniy park potujnіstyu 80 megavat v Krimu.Ця сонячна електростанція в кінцевому вигляді буде складатися з 360 000 модулів, вона буде розміщена на площі в 160 гектар, що приблизно відповідає 207 футбольних полів.

За розрахунками Activ Solar цей сонячний парк буде виробляти 100 000 мегават енергії на рік. Цього вистачить для забезпечення енергією 20 000 будинків і скоротить викиди вуглекислого газу в атмосферу на 80 000 тонн.