Новий реактор відкриває шлях до ефективного виробництва палива з сонячного світла.

виробництво палива з сонячного світла

 

 

 

 

Використовуючи звичайний метал, застосовуваний у самоочисних печах, Соссіна Хейл (Sossina Haile) сподівається змінити наше енергетичне майбутнє. Оксид церію, відомий також як окис церію, концентрує сонячну енергію і використовує її для ефективного перетворення діоксиду вуглецю і води в паливо. Цей метал є ключовою ланкою у новій перспективній технології, розробленої Хейл і її колегами.

Енергозбереження — сучасні технологічні рішення.

Сучасні технологічні рішення надають великі можливості для Совершенстование енергетичного сектора. Викиди від спалювання органічного палива, що містять вуглекислий газ, обладающщій парниковим ефектом, кислотні оксиди, важкі метали та ін, можна значно знизити, впроваджуючи у виробничі процеси сучасні технології. Найбільш пріоритетними вважаються технологічні рішення, що дозволяють значно мінімізувати викиди при одночасному підвищенні енергетичної ефективності.

Сонячна енергія

сонячна енергія

 

Завдяки проведеним дослідженням було визначено повний цикл отримання сонячної енергії в протягом дня з інтервалом в 15 хвилин для всієї території Німеччини.

Виходячи з метеорологічних даних, було визначено підключення певних сонячних установок і був створений алгоритм перетворення, який враховував просторове розташування сонячних установок. Виходячи з отриманих даних про надходження електрики від енергії вітру , була розроблена схема підключення до системи сонячних установок. Розроблений для цього алгоритм використовувався і для розрахунку роботи всієї регенеративної комбінованої електростанції.